map Zagorje Travel Biserzagorja 360
loading

NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO

  • NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO
16. svi 2022. - 01. lip 2022.

Na temelju članka 18. stavka 6. Zakona o turističkim zajednicama i promicanju hrvatskog turizma („Narodne novine" broj 52/19 i 42/20), članka 3. Pravilnika o posebnim uvjetima koje moraju ispunjavati zaposleni u Turističkim zajednicama (Narodne novine broj 13/22), članka 23. stavka 5. Statuta Turističke zajednice područja Općine Tuhelj, Grada Klanjca i Općine Veliko Trgovišće (Službeni glasnik Krapinsko – zagorske županije br. 21/20), te odluke Turističkog vijeća TZP Tuhelj, Klanjec i Trgovišće, Turističko vijeća TZP Tuhelj, Klanjec i Trgovišće raspisuje Natječaj za radno mjesto direktora/ice Turističke zajednice područja Tuhlja, Klanjca i Trgovišća na mandat od četiri godine.

Uvjeti natječaja i opis poslova navedeni su u natječaju.

Prijave na natječaj podnose se u roku od 15 dana od dana objave Natječaja na službenim mrežnim stranicama s potrebnom dokumentacijom a dostavljaju se i zaprimaju na adresi: TZP TUHELJ, KALNJEC I TRGOVIŠĆE, Gajeva 4, Tuheljske Toplice, 49 215 Tuhelj,  uz naznaku „Za natječaj -  ne otvarati"

Sve informacije o natječaju moguće je dobiti putem elektroničke pošte info@biserzagorja.hr.

Natječaj za radno mjesto direktor/ica TZP Tuhelj, Klanjec i Trgovišće